Hakkımızda

Vipthera Clinic, tecrübeli kadrosu, sevgi ve memnuniyet odaklı Kaliteli Hizmet anlayışı ile Hastalarına ve Danışanlarına faydalı olmak ilkesiyle çalışır.

Etik ilkelerle sektöründe öncü uygulamalarla fark yaratır. Verilebilecek her bilgiyi, teşhisi, tedaviyi, gayreti, sevgiyi, şefkati, hizmeti hiçbir ayrım gözetmeksizin verebildiği kadar vermek misyonuna sahiptir. İnsana yakışan, İnsanlık değerlerine uygun çalışmayı gözetir.

Türkiye'yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık ve sağlık hizmeti ile dünyayla buluşturma hedefini planlar.

Erişkin insanın yaşam yolculuğunda sağlık ve hastalık dönemlerinde her zaman hasta ve danışanlarının haklarını, menfaatlerini öne çıkarır. Vipthera Clinic; Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Robotik Cerrahi, İnme, Kemik İliği Nakli gibi Tüm sağlık branşlarının doğru-etkin maliyetli uygulama noktalarını bilir. Bu konuda hastalarına danışmanlık verir. Vipthera Clinic, ülkemize yurtdışından gelen hastalara da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Vipthera Clinic İstanbul’da ki merkez kliniğinde sağlığınız için daima yanınızda...